51689377_897184557279130_907769362860589

o allTivos

Prostor kde se můžete nejen inspirovat, ale také najít přesně ty dodavatele, jejichž práce odpovídá stylu vaší vysněné svatby.

Kdo jsou Tivos?

Když jsme hledali unikátní slovo, které by propojilo všechny tvůrčí osobnosti, měli jsme v hlavě hesla jako creaTIVE, decoraTIVE či innovaTIVE. A vtom nás to trklo. Budeme jim říkat Tivos. Tivos jsou všichni nápadití profesionálové, díky kterým jsou naše životní okamžiky tak výjimečné.

Máte zájem prezentovat svoji práci na allTivos?

Příběh allTivos

Ahoj, jsme Magda a Fanda.

Manžele, kterým svatební přípravy daly zabrat natolik, že jsme se rozhodli usnadnit cestu těm, kteří svatbu teprve chystají.

Náš problém byl v tom, že najít správné dodavatele, kteří zapadnou do našich představ bylo těžší, než jsme si na začátku mysleli. A protože jsme tehdy měli doma miminko a času málo, pohledávání internetu, katalogů a insta profilů nás oba vyčerpávalo.

 

Tehdy nás napadlo, že takových párů, jako jsme my, je možná víc a že bychom mohli vytvořit prostor kde se můžete nejen inspirovat, ale také najít přesně ty dodavatele, jejichž práce odpovídá stylu vaší vysněné svatby.

 

Sledujte nás

  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon

© 2020 by allTivos